GDPR

Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Osobními údaji jsou zde míněna osobní data, která jsou potřeba pro zajištění startu registrované osoby na akci, pro kterou registrace je spuštěna. E-mail registrátora je určen pouze pro zpětnou komunikaci při zajištění startu závodníka.

Není-li určeno jinak, jedná se o následující osobní data: jméno, příjmení, věk, datum narození, stupeň výkonnosti v karate, kategorie ve které závodník startuje, pohlaví, oddíl kam patří, odkaz videa závodníka a e-mail registrátora.

Veškeré osobní údaje jsou odeslány na e-mail STK (stk@usteckekarate.cz) a registrátora závodníka. Dále pak jsou uloženy do databáze této registrační aplikace.

Data v databázi registrační aplikace jsou uložena pouze do začátku akce. Poté je správce registrační aplikace nenávratně vymaže.

Videa, která jsou nahrána na jiná uložiště (uschovna.cz, mega.nz …), jsou uložena dle pravidel daného uložiště. Registrační aplikace pouze uchovává na ně odkaz, který registrátor uvedl. Zadaný odkaz na videa je též odeslán na e-maily STK a registrátora. Zároveň je uchováván v databázi registrační aplikace, a to pouze do začátku akce. Poté je i s ostatními osobními údaji nenávratně vymazán.

K osobním údajům uložených v databázi registrační aplikace má přístup pouze správce této aplikace. Ten je v patřičném termínu před závody předá STK v požadovaném formátu (XML, CSV, XLSX).

Registrační aplikace funguje na webhostingu společnosti EBOLA Czech s.r.o..

 

 

Jakékoliv případné dotazy směřujte na admina registrační aplikace (viz. kontakty).